מקבץ סיפורי ישועות מדהימים ומרתקים​

כולם מבטיחים לך ישועות, כאן יהיו לך תוצאות!

כי כך הבטיח הצדיק המהרא"ל צינץ זצ"ל: "מי שישתדל בהדפסת ספריו, יהיה לו המחבר למליץ"!
ועוד הוסיף "אין אדם תולה שלט על חנותו אם אין לו מה למכור"… . גם אם נגזר עליך אחרת, כבר הבטיחו חז"ל: "צדיק גוזר והקב"ה מקיים".

גם אתה, אם תעזור לצדיק, ותתרום בעין יפה למכון מהרא"ל צינץ העוסק בהדפסת כל ספרי הצדיק והפצתם בקרב עם ישראל, תראה את הישועות בעיניך. הסיפור הבא יהיה שלך, זה בטוח.

לפניך רק מקבץ של סיפורי ישועות נפלאות שהתרחשו בזכות הדפסת ספרי המהרא"ל צינץ, כל סוגי הישועות – פקידת עקרות, נחת מהילדים, בריאות איתנה, פרנסה בהרחבה, עושר וכבוד, הצלה ממוות, רפואה ממחלהמניעת קריסת העסק, הצלחה בביזנס, נשיאת חן ושלום בית, הצלחה במשפט .
הכל תוכל לרכוש אצל הצדיק, אם תממש את חפצו להפיץ את תורתו בעולם, גם הוא יממש את חפצך וישלח לך כל מה שאתה מבקש. הסיפורים הבאים הם עדים לכך, אנשים בעדות אישית, על המצב שבו היו נמצאים לפני הסגולה, ומה שהיה אחרי שניצלו את ההזדמנות. מה שקרה להם לא יאמן, הסגולה הביאה להם ישועה מיידית, הם צבטו את עצמם אם הם לא הוזים, אך זה מה שקרה להם במציאות. הם לא הפסיקו להודות לה', על שזיכה להם להיות לעזר לצדיק קדוש כזה, שהכיר להם טובה, והחזיר להם ישועות בכפל כפליים.  הסיפורים אמתיים לגמרי, הפרטים המלאים שמורים במערכת. קריאה מהנה !

בברכה, שהסיפור הבא יהיה שלך !

השידוך שחזר, ובזכות הצדיק זכיתי לזיווג הגון

יצחק בחור משכמו ומעלה מפאר עולם הישיבות יושב ולומד בהתמדה גדולה מסודר תמיד עם חברותות מהטופ שבטופ כזה בחור שכל אחד רק יכול לחלום עליו, בהגיעו לשידוכים חבריו לשיעור כבר רק חיכו לרגע שיזמינו אותם לווארט, כולם ללא יוצא מן הכלל היו בטוחים שאצל יצחק הכל ירוץ.

קרא עוד »
סגולה לרפואה שלימה

נס רפואי כפול

רועדת ומפוחדת הוא יושבת מול הרופא חמור הסבר אוחזת בשתי ידיה את ידיות הכסא בחזקה וכבר לא יודעת על מה לחשוב ולמה לחכות…

קרא עוד »
מהרא"ל צינץ

מסכנת הפיטורין לקידום בעבודה! – בזכות הסגולה

מרים אם לחמשה ילדים מתוקים, עובדת כבר כמעט שלושה שנים כסייעת לגננת בגן השייך לאחד מרשתות הגנים הותיקות בירושלים. עבודה קשה ומתישה, אך מעולם לא התלוננה על כך – מאז ומעולם נטועה בליבה אמונה איתנה כי הכל לטובה, אף כשהתנאים אינם מהמשופרים והמשכורת גם היא איננה כמו שרצתה.

קרא עוד »
נחלצתי ממשפט מסובך בזכות ה"סגולה"

נחלצתי ממשפט מסובך בזכות ה"סגולה"

רק לשמיעת צמד מילים אלו מסוגל לזרוע פחד וחרדה בקרב בן אדם מהשורה, על אחת כמה וכמה בעלי עסקים המגלגלים מיליוני שקלים בשנה, ועסקיהם מסתעפים לאין שיעור של עסקים שונים, יודעים שהזמנה לבית משפט אינו מבשר בשורות טובות.במשפט כמו

קרא עוד »
סגולה למציאת עבודה

פלא של סגולה למציאת עבודה

לפרנס משפחה בדורנו, זה לא ממש מהדברים הקלים, אם בעבר בעיקר הגברים עסקו במלאכה ובפרנסה, הרי כהיום גם הנשים מצטרפות למעגל העובדים מבוקר ועד ערב. בין המטלות המרובות המחכות

קרא עוד »

רוצים לדעת עוד על ה'הבטחה?'