התרומה – הרפואה שקדמה למכה

התרומה - הרפואה שקדמה למכה

כמה מבורכת הוא השיגרה, וכמה קשה כשמשהו משתבש…

ההתרגשות הגדולה בהולדת התינוקת החדשה כבר כמעט שנמוגה. האמא כבר מתחילה לחשוב על חזרה לעבודה, תיכף תסתיים לה חופשת הלידה שהרי התינוקת כבר בת שלושה חודשים מתפתחת יפה בהתאם לגילה.

אחר הצהריים עמוס במיוחד עבר על האם, מתחילים להיכנס לשגרה חדשה, לאחר השכבת ה'גדולים' היא שמה לב שכבר עבר מס' שעות נכבד מאז האכילה את התינוקת ומעניין, שבדרך כלל דייקנית היא, ואינה מאחרת ארוחה כמעט. בבהילות קלה רצה לעריסת הקטנטנה, ואוי לי ואוי ליוצרי, היא לא נראית טוב בלשון המעטה.

לא חיכתה רגע קל והתקשרה להזמין עזרה מקצועית. פראמדיקים של מד"א החישו את אלונקת האמבולנס פנימה והתינוקת הובהלה במהירות עצומה לבית החולים והוכנסה למחלקת טיפול נמרץ. החיידק הטורף!!!!!. כל שניה היא קריטית במיוחד. המצב לא טוב. הפחד מזדחל בכל לב. מה יהיה האם נזכה לנס רפואי??

שיגרת בית חולים. כמה מר. רק לפני שלושה חודשים יצאו מכאן בידיים מלאות 'חבילה' ורדרדה הכי מדהימה בעולם, ועכשיו, אוי כמה מר.

ציפצופי מכונות ורופאים חמורי סבר, אחיות עם דקירות ובדיקות רבות. הכל מתהפך. מה יהיה, מאין יבוא הישועה? האם הילדה תישאר עימנו? האם יהיה לכך השלכות על המשך חייה? מה נעשה בינתיים עם שאר הילדים שבבית עד אשר בעזר ה' יהיה טוב?

הרחק מהמכשירים וטובי הרופאים הרוחשים סביבה. נמצא לפעוטה הישועה. הרי הוריה של הקטנטנה תומכים בקביעות ל'מכון המהרא"ל צינץ' הידוע גם כסגולה לרפואה שלימה. ושמם מוזכר מעת לעת בציון הקדוש ע"י המתפללים בעבור תומכי המכון. וכי הרב הקדוש מצינץ לא הוא אשר יטוש אותם בעת צרה זו.

התפללו ההורים מקרב ליבם שזכות תרומתם וההבטחה של הצדיק תעמוד לביתם ותחוש ישועתם במהרה שהילדה תתעורר מאי ההכרה, ותחייך אליהם את חיוכה המתוק מדבש, תפתח את עיניה הגדולות ופיקחות ותביט ימין ושמאל כדרכה, אנא ה'.

לא חלף זמן רב והלא יאמן קרה. הילדה פתחה את עיניה והחלה בוכה. ההורים הנרגשים לא האמינו למראה הנס הנגלה והרפואה הפלאית. על פי דיווחי הרופאים המצב השתפר פלאים תוך זמן קצר, והילדה הבריאה נגד כל התחזיות השחורות והשתחררה מבית החולים כשהיא בריאה ושלמה ב"ה.

סיפורים דומים