הסגולה שהביאה לי ישועה מיידית בפרנסה!

אם הייתי שומע סיפור ישועה זה מחבר, ספק אם הייתי מאמין, אבל עובדה היא - שהישועה התרחשה אצלי, והכל בזכות הסגולה הידועה - הדפסת ספרי המהרא"ל מצינץ!

תקרא ותופתע! לפרנסתי אני עוסק בשיווק של מוצרי קוסמטיקה מסויימים, תודה לה' שאני מצליח בתחום, וברוך ה' יש לי פרנסה בהרחבה.
הבסיס העיקרי שעליו עומד העסק הוא שיווק מוצרים לרשת מסויימת, אשר לה סניפים רבים בכל חלקי הארץ. מטבע הדברים בשוק כמו שלי יש הרבה מתחרים, והם לא נחים לרגע, הם משתדלים בכל עת לפתות ולשכנע את החנויות והרשתות שיעברו לרכוש את המוצרים דרכם, ולכן חוץ מעבודתי להרחיב את מעגל הלקוחות שלי, אני עושה מאמצים מרובים לשמר את הלקוחות שכבר קיימים, ובפרט כשמדובר ברשת גדולה כזו המהווה מקור עיקרי לפרנסתי, הרי רק זה שהצלחתי למנוע את זה עד כה היא ישועה בפני עצמה.
אך לא לעולם חוסן, יום אחד אני מקבל שיחת טלפון ממנהל הרשת, שמודיע לי שהחליטו להפסיק לעבוד אתי ולעבור לספק אחר, ליבי נפל בקרבי, רק זה חסר לי, הרי אם זה יקרה, אני יכול לסגור את העסק מיד ולהפסיד את כל הפרנסה שלי, ניסיתי לשכנע אותו בטוב ובמוטב, הצעתי לו להנמיך מחירים, לספק את הסחורה במהירות יתרה, אבל כל תחנוני והצעותי נפלו על אוזניים ערלות, הוא בשלו, כך החלטנו וזהו זה. הפצצה נפלה עלי ולא ידעתי מה לעשות עם עצמי, הרגשתי חסר אונים ומיואש לגמרי, עד שהארה נפלה לי במוח – הסגולה, איך שכחתי מכך, הרי זו סגולה ידועה שכבר הוכיחה את עצמה גם במצבים שהיו נראים בלתי הפיכים.
סגולת הדפסת ספרי המהרא"ל צינץ בהעברת תרומה למכון המהרא"ל צינץ, כבר הוכיחה את עצמה כסגולה המהפכת את כל הגזירות ומביאה את כל הישועות, איך יכולתי לשכוח מזה.
מיד הרמתי טלפון למכון מהרא"ל צינץ, והעברתי את תרומתי בסכום יפה למען הדפסת ספרי הגאון המהרא"ל צינץ, כסגולה לפרנסה ולישועה במצב הביש שאליו נקלעתי.
מה שקרה מיד לאחר שסיימתי את השיחה עם המכון, לא יאמן כי יסופר, הנייד שלי מצלצל ועל הקו אני שומע את מנהל הרשת, "אני מבקש את סליחתך על עוגמת הנפש, שקלנו שוב והחלטנו להישאר אצלך בתנאים כמו עד עכשיו, ממש סליחה, טעינו בהחלטתנו הקודמת, לא נוותר על השירות הטוב שלך ונמשיך לרכוש רק אצלך".
אם זה לא נס, אז מהו נס, מיד הרמתי טלפון למכון מהרא"ל צינץ וסיפרתי להם על הישועה והנס שקרה לי בזכות הסגולה הנפלאה, והוספתי על תרומתי הקודמת, בהודיה לה' שנתן לי את ההארה לנצל את הסגולה המועילה לכל הישועות במהירות.

סיפורים דומים