מקבץ סיפורי ישועות מדהימים ומרתקים

כולם מבטיחים לך ישועות, כאן יהיו לך תוצאות!

כי כך הבטיח הצדיק המהרא"ל צינץ זצ"ל: "מי שישתדל בהדפסת ספריו, יהיה לו המחבר למליץ"! ועוד הוסיף אין אדם תולה שלט על חנותו אם אין לו מה למכור"… .

גם אם נגזר עליך אחרת, כבר הבטיחו חז"ל: "צדיק גוזר והקב"ה מקיים".

גם אתה, אם תעזור לצדיק, ותתרום בעין יפה למכון מהרא"ל צינץ העוסק בהדפסת כל ספרי הצדיק והפצתם בקרב עם ישראל, תראה את הישועות בעיניך.
הסיפור הבא יהיה שלך, זה בטוח.

לפניך רק מקבץ של סיפורי ישועות נפלאות שהתרחשו בזכות הדפסת ספרי המהרא"ל צינץ, כל סוגי הישועות – פקידת עקרות, נחת מהילדים, בריאות איתנה, פרנסה בהרחבה, עושר וכבוד, הצלה ממוות, רפואה ממחלה, מניעת קריסת העסק, הצלחה בביזנס, נשיאת חן ושלום בית, הצלחה במשפט .
הכל תוכל לרכוש אצל הצדיק, אם תממש את חפצו להפיץ את תורתו בעולם, גם הוא יממש את חפצך וישלח לך כל מה שאתה מבקש.
הסיפורים הבאים הם עדים לכך, אנשים בעדות אישית, על המצב שבו היו נמצאים לפני הסגולה, ומה שהיה אחרי שניצלו את ההזדמנות.
מה שקרה להם לא יאמן, הסגולה הביאה להם ישועה מיידית, הם צבטו את עצמם אם הם לא הוזים, אך זה מה שקרה להם במציאות.
הם לא הפסיקו להודות לה', על שזיכה להם להיות לעזר לצדיק קדוש כזה, שהכיר להם טובה, והחזיר להם ישועות בכפל כפליים.
קריאה מהנה!
בברכה, שהסיפור הבא יהיה שלך

נחלצתי ממשפט מסובך בזכות ה"סגולה"

נחלצתי ממשפט מסובך בזכות ה"סגולה"

רק לשמיעת צמד מילים אלו מסוגל לזרוע פחד וחרדה בקרב בן אדם מהשורה, על אחת כמה וכמה בעלי עסקים המגלגלים מיליוני שקלים בשנה, ועסקיהם מסתעפים לאין שיעור של עסקים שונים, יודעים שהזמנה לבית משפט אינו מבשר בשורות טובות.
 במשפט כמו

קרא עוד
הסגולה שהביאה פרנסה

הסגולה שהביאה לי ישועה מיידית בפרנסה!

פרנסתי אני עוסק בשיווק של מוצרי קוסמטיקה מסויימים, תודה לה' שאני מצליח בתחום, וברוך ה' יש לי פרנסה בהרחבה.
הבסיס העיקרי שעליו עומד העסק הוא שיווק מוצרים לרשת מסויימת, אשר לה סניפים רבים בכל חלקי הארץ. מטבע הדברים בשוק כמו שלי יש הרבה מתחרים, והם לא נחים לרגע, הם משתדלים בכל עת לפתות ולשכנע את החנויות והרשתות שיעברו לרכוש את המוצרים דרכם, ולכן חוץ מעבודתי להרחיב את מעגל הלקוחות שלי, אני עושה מאמצים מרובים לשמר את הלקוחות שכבר קיימים, ובפרט כשמדובר ברשת גדולה כזו המהווה מקור עיקרי לפרנסתי, הרי רק זה שהצלחתי למנוע את זה עד כה היא ישועה בפני עצמה.
אך לא לעולם חוסן, יום אחד אני מקבל שיחת טלפון ממנהל הרשת, שמודיע לי שהחליטו להפסיק לעבוד אתי ולעבור לספק אחר, ליבי נפל בקרבי, רק זה חסר לי, הרי אם זה יקרה, אני יכול לסגור את העסק מיד

קרא עוד
סגולה למציאת עבודה

פלא של סגולה למציאת עבודה

לפרנס משפחה בדורנו, זה לא ממש מהדברים הקלים, אם בעבר בעיקר הגברים עסקו במלאכה ובפרנסה, הרי כהיום גם הנשים מצטרפות למעגל העובדים מבוקר ועד ערב. בין המטלות המרובות המחכות

קרא עוד

זיווג בכפלים

בחורה מבוגרת שלא זכתה למצוא את זיווגה, בשנה שעברה התוודעה לסגולה הנפלאה ושמעה שהרבה זכו למצוא ישועה, מייד תרמה הוראת קבע בסכום הגון וביקשה להזכיר את שמה על הציון הקדוש ביום ההילולא. חודש לאחר מכן התקשרה לבשר כי סוף סוף התארסה ובקרוב עומדת להתחתן, ומבקשת להוסיף על הוראת הקבע לזכות חברתה הנוספת שעדיין המתינה לישועה. למרבה השמחה כעבור חודש גם חברה זו התארסה ואז הוסיפו פעם שלישית עבור שם של חברה שלישית, וגם היא נושעה בתוך זמן קצר. בחורה מבוגרת שלא זכתה למצוא את זיווגה, בשנה שעברה התוודעה לסגולה הנפלאה ושמעה שהרבה זכו למצוא ישועה, מייד תרמה הוראת קבע בסכום הגון וביקשה להזכיר את שמה על הציון הקדוש ביום ההילולא. חודש לאחר מכן התקשרה לבשר כי סוף סוף התארסה ובקרוב עומדת להתחתן, ומבקשת להוסיף על הוראת הקבע לזכות חברתה הנוספת שעדיין המתינה לישועה. למרבה השמחה כעבור חודש גם חברה זו התארסה ואז הוסיפו פעם שלישית עבור שם של חברה שלישית, וגם היא נושעה בתוך זמן קצר. בחורה מבוגרת שלא זכתה למצוא את זיווגה, בשנה שעברה התוודעה לסגולה הנפלאה ושמעה שהרבה זכו למצוא ישועה, מייד תרמה הוראת קבע בסכום הגון וביקשה להזכיר את שמה על הציון הקדוש ביום ההילולא. חודש לאחר מכן התקשרה לבשר כי סוף סוף התארסה ובקרוב עומדת להתחתן, ומבקשת להוסיף על הוראת הקבע לזכות חברתה הנוספת שעדיין המתינה לישועה. למרבה השמחה כעבור חודש גם חברה זו התארסה ואז הוסיפו פעם שלישית עבור שם של חברה שלישית, וגם היא נושעה בתוך זמן קצר.

קרא עוד