פלא של סגולה למציאת עבודה מתאימה

"ממש פלאי פלאים", פותח ניסים מזרחי את סיפורו הפלאי, שהתרחשה בעקבות קיום הסגולה הנפלאה – הדפסת ספרי המהרא"ל צינץ זכר צדיק לברכה.

לפרנס משפחה בדורנו, זה לא ממש מהדברים הקלים, אם בעבר בעיקר הגברים עסקו במלאכה ובפרנסה, הרי כהיום גם הנשים מצטרפות למעגל העובדים מבוקר ועד ערב. בין המטלות המרובות המחכות לה בבית, מוצאת האשה גם זמן פנוי לצאת לשוק העבודה, זה לא קל אבל ההכרח לא יגונה.

אם כך המצב בכל המשפחות בישראל, הרי שאצל משפחת מזרחי המצב היה שונה, האם יושבת בבית, ולה זמן רב לשחק עם הילדים, לסדר את הבית, לצאת לקניות ולטפל בניירות, ממש מצב מבורך לכאורה, אך מה לעשות שהאמא לא בחרה בזה מרצון, אלא…

מלוח דרושים אחד למשנהו, ממשרדי כח אדם דרך משרד התעסוקה, באינטרנט ובעיתונים, אצל חברות וקרובות משפחה, חיפשה וחיפשה האמא, משרה מתאימה לכיס וליכולות, וללא מוצא, ניסינו כל מיני סגולות לפרנסה, אך הישועה לא נראתה באופק.

מצב החשבון בבנק מצא עצמו מיום ליום בגרעון גדול יותר, המצב הכלכלי הדחוק הורגשה בבית, עד שהמשפחה הרגישה חסר אונים בלי יכולת להתמודד מול המצב הקשה.

"מה שחשבנו באותו עת היה שרק נס יציל את המצב, הרי ניסינו והשתדלנו בכל כיוון, ואין, הישועה בוששה מלבוא. ידיד טוב הציע לנו, לנסות את הסגולה הידועה לעזור לצדיק הקדמון המהרא"ל צינץ בהדפסת ספריו, הידיד הבטיח לי שלא אתחרט".

"משהו אחר ממילא לא יכולנו לעשות, לכן כמוצא אחרון ניסינו את הסגולה, הרמנו טלפון למכון המהרא"ל צינץ, והבטחנו לתרום מכספנו המדולדל זכות בהדפסת הספרים" ושלחנו קוויטל (פיתקא) לציון של הצדיק בוורשא.

מול מה שאירע בהמשך אי אפשר להישאר אדיש, בדרך לא דרך, תוך כחודש היא מצאה את המשרה עליה תמיד חלמה, בתנאים מעולים מה שלא העלתה על דעתה לעולם.

ניסים מסיים עם ברק בעיניים: "בעיניי זה לא פחות מנס שבתוך הטבע, שהפכה את המצוקה לישועה מושלמת, הכול בזכות סגולת הצדיק, שהבטיח לסייע כל מי שיפיץ את ספריו, ונאה דורש נאה מקיים".

סיפורים דומים

חדש באתר 

נחלצתי ממשפט מסובך בזכות ה"סגולה"

נחלצתי ממשפט מסובך בזכות ה"סגולה"

רק לשמיעת צמד מילים אלו מסוגל לזרוע פחד וחרדה בקרב בן אדם מהשורה, על אחת כמה וכמה בעלי עסקים המגלגלים…
הסגולה שהביאה לי ישועה מיידית בפרנסה!

הסגולה שהביאה לי ישועה מיידית בפרנסה!

פרנסתי אני עוסק בשיווק של מוצרי קוסמטיקה מסויימים, תודה לה' שאני מצליח בתחום, וברוך ה' יש לי פרנסה בהרחבה. הבסיס…
פלא של סגולה למציאת עבודה

פלא של סגולה למציאת עבודה

לפרנס משפחה בדורנו, זה לא ממש מהדברים הקלים, אם בעבר בעיקר הגברים עסקו במלאכה ובפרנסה, הרי כהיום גם הנשים מצטרפות…