נס רפואי כפול

בחדר הרופא

רועדת ומפוחדת הוא יושבת מול הרופא חמור הסבר אוחזת בשתי ידיה את ידיות הכסא בחזקה וכבר לא יודעת על מה לחשוב ולמה לחכות…

שנים בודדות לאחור, (ר.ל.) אמה צעירה בתחילת חייה זוג צעיר טרי וחמוד, שכל החיים עדיין לפניהם, מצפה ומחכה כבר ליום הגדול שבו הוא יוכלו להחזיק בידם מלאך קטן וחמוד, הלקוח ישר מגן עדן מעולם הנשמות, וכך ר.ל. מלאה תקווה היגיעה ליום הגדול שבו נולד בנה למזל טוב.

הזמנת הפרופסור מנהל המחלקה את היולדת הטריה לישיבה דחופה יחד עם האבא הטרי לא העלו את חשדם על מה שהולך ליפול עליהם בעוד דקות אחדות, ההורים הטריים הגיעו במצב רוח מרומם, אך סבר פניו הקשוחות והחתומות לא השאירו כלל מקום לספק שמשהו פה לא כשורה, הפרופסור כחכח בגרונו וקצת התקשה לדבר אך לבסוף סיפר להם על הבעיה החמורה שבליבו של הרך נולד נתגלה מום, "כן כן מום בלב ל"ע", בכי וצעקות זה מה שנשמע בחדר באותם רגעים, עולמם חשך עליהם בשניה אחת, וחייהם השתנו בין רגע, בדיקות, צילומים, נסיעות ארוכות לבתי חולים הלוך ושוב, ספר התהילים קנה לו מקום קבוע בתיקה ליד כל המסכמים הרפואיים, סגולות, וצדקות, וצפיה לישועה, בלב מפעמת כל הזמן, תקווה, ורק משאלה אחת, "אל נא רפא נא לנו" החזר לנו את הבריאות והחיים היפים כמקדם, וכך בין תקווה לעצב, מנסים עוד סגולה, בין נצחון ליאוש, הם מתרוצצים מרופא לרופא הרבה תרומות וסגולות ניסו באותו הזמן, עד לאותו יום, באחת הנסיעות לבית החולים באוטובוס בספסל לידה, היא רואה דף צבעוני, היא לוקחת את העלון ורואה עלון של מכון מהרא"ל צינץ שמסופר בו על ההבטחה הנדירה שהמהרא"ל צינץ הבטיח, שמי שיעזור להדפסת ספריו יהיה לו למליץ, עוד פתח של תקווה נפתחה לה באותה הרגע, מתוך מחשבה מדוע העלון היגיע דווקא לפה בדרכי לבית החולים, סגולות רבות ניסתה, אבל לימים היא תדע לציין שדווקא אז חלה המפנה והנס הרפואי המדהים,

וממחשבה למעשה כבר באותו ערב כש ר.ל. חזרה הביתה יצרה קשר עם מכון מהרא"ל צינץ ותרמה סכום נכבד להדפסת ספריו, ביום ראשון לאחר מכן נסעה לצילומים עם תינוקה לבית החולים, יום ארוך מלאה בסחבת, ולפתע היא נקראת לחדר הפרופסור ליבה החל הולם בפראות ובראשה החלו לרוץ מחשבות לא נעימות במיוחד, וכך רועדת ומפוחדת הוא יושבת מול הרופא חמור הסבר אוחזת בשתי ידיה את ידיות הכסא בחזקה וכבר לא יודעת על מה לחשוב ולמה לחכות, הרופא יוצא מחדרו ומזמין עוד רופא ועוד רופא והיא ליבה מתפוצץ, רבונו של עולם מה קורה פה, מה זה אמור להיות כל הבלגן הזה ,היא מתכוננת לגרוע שרק יכול להיות ולפתע פתאום היא אינה מבינה אם היא חולמת או הוזה בהקיץ, הם ממלמלים משהו כמו נס רפואי, הרופא מתיישב ומתחיל להסביר, משהו לא הסתדר לי בצילומים לא ראיתי את החור המדובר, חשבתי שאני טועה ואולי אלו לא הצילומים הנכונים אבל בדקנו את זה כל הצוות, ואני מאושר להיות איש בשורה, החור בלב של ילדכם נסתם לגמרי כלא היה, לא צריך ניתוח, לא צריך טיפולים, הילד בריא ושלם, בכי וצעקות של אושר נשמעו באתו זמן בחדר, הלא יאמן קרה, בזכות תרומה להדפסת ספרי מהרא"ל צינץ זיע"א שהוכח שוב כסגולה גדולה מאוד, ומסוגל לישועות גדולות.

גברת ר.ל. זכתה לאחר מכן גם לפרסם את הסגולה בעצה טובה לחברת היקרה, ב.ע. שחלתה ל"ע והרגישה מאוד לא טוב, תרופות לא היטיבו איתה בלשון המעטה, וכשזה נודע לחברתה ר.ל. המליצה לה מאוד לתרום לספרי מהרא"ל צינץ וסיפרה לה את סיפור הישועה שלה שהיא זכתה לרפואה שלימה בזכות "הסגולה" , חברתה שמעה לעצתה,וכך גם ב.ע. זכתה לרפואה שלימה בזכות מהרא"ל צינץ פשוט נס רפואי כפול.    

סיפורים דומים