הצלה מתשלום …

הצלה מתשלום ...

לכבוד המכון היקר והנכבד – מכון המהרא"ל צינץ זצוק"ל
לרבני המכון שלום.
ברצוני לספר לכם על ישועה פלאית לה זכיתי בזכות התרומה שתרמתי למכון הנפלא שלכם שמהאדיר ומדפיס את ספרי הגאון הקדוש המהרא"ל צינץ זצוק"ל.
הסיפור שלי מתחיל לפני כשלוש שנים, יש לי חנות במרכז הארץ ואני עובד קשה מאד לפרנס את משפחתי, יום אחד בעת עמדי בחנותי בשעות אחה"צ החנות היתה מלאה בקונים והלחץ היה רב, נכנסו לחנות שני אנשים והחלו להתעניין ברכישת כמה מוצרים.
לא ארחיב מדי הרבה בתיאורים וסיפורים, אך שני אנשים אלו היו לא פחות מאשר שני
בלשי מס הכנסה, שהצליחו למצוא אותי בעבירת מס קטנה מפני הלחץ, ומזה נקלעתי למערבולת מסחררת של פסילת ספרי חשבונות עם תביעה ענקית שלמעלה ממיליון שקלים, בשבילי זה סכום שיגרום לי לפשיטת רגל. כמובן שעירבתי מיד עורך דין מהטובים בתחום, אך גם להם לא היה הרבה מה לעשות אחרי ההסרטות ההקלטות שנלקחו מחנותי, אבל העו"ד ניסו לעשות בכל יכולתם מה שאפשר.
ואז אינה הקב"ה לידי את העלון הנפלא של מכונכם, ולאחר שקראתי על הבטחת המהרא"ל צינץ להיות למליץ לכל המשתדלים בהדפסת ספריו, וסיפורים על ישועות הפלאיות למשתתפים בהדפסה, ביקשתי לעשות הוראת קבע של 180 ₪ למשך שנתיים בכדי לזכות לנס.
כיום איש בשורה אנוכי ויכול אני לבשר לכם כי הדיון נמשך כמעט שנתיים וב"ה היה פה נס למעלה מדרך הטבע וחייבו אותי תשלום של חמישים אלף שקלים בלבד בהסדר תשלומים נוחים, וודאי שהבטחת המהרא"ל היא שעמדה לידי.
תודות על זיכוי הרבים הגדול אותו אתם עושים!
מ. מ. א.

סיפורים דומים