הסגולה הוכיחה את עצמה פעמיים, גם אני וגם חברתי נושעו בזיווג הגון.

שרשרת של ניסים

את סבלה הרב אפשר רק לדמיין, בני המשפחה כמו כן החברות לא הפסיקו להתפלל עליה, שכבר תגיע העת, שהישועה כבר תבוא, שתגאל, אך בינתיים שום תקוה לא נראתה באופק.

גם כשהטלפון כבר צלצל והשדכנית היתה על הקו, לא היו ההצעות נראות מתאימות במיוחד, ולאחר בירור קצר ירדו אלה מהפרק.

בינתיים עברו עוד כמה חודשים ושנים, פה ושם בצבצו בין שערותיה שערות בצבע בהיר במיוחד… מה שהזכיר לכולם שהיא אינה נעשית צעירה מיום ליום…

במצבה נמצאו עוד שתי בנות כיתתה, מה שגרמה לחבורה המשולשת להיות לחברות בלב ונפש, יחד ניסו להתחזק ולהתעודד. בזמנים מיוחדים נסעו למקומות הקדושים להפיל תחינה לפני האלוקים, שכבר ישמע את זעקתם, ויוציאם ממאסר הרווקוּת.

וגם סגולות ניסו לא אחת ולא שתיים, את כל מה שהציעו להם אנשים יקרי לב, אך הגזירה השמימית עדיין לא נקרעה.

בשנה שעברה התוודעה מיועדתנו להבטחה הגדולה של הצדיק המהרא"ל מצינץ שהבטיח שמי שיעזור להדפסת ספריו יכיר לו טובה בשמים.

רצתה הרווקה לנסות את הסגולה המדוברת, שהרי רבים הם שזכו להיוושע בזכות סגולה זו. אך החלטה נחושה בידה שלא תספר לחברותיה, שהרי אין ספור סגולות כבר ניסו, ומרוּבה אכזבתן וכמעט שגם תקוותן נמוגה…..

בהחלטה של רגע צילצלה ל'מכון מהרא"ל צינץ' וביקשה לתרום עבור ישועתה הפרטית שיעזור ה' ויקרע לה את הים ותימצא את זיווגה במהרה. חתמה על הוראת-קבע, וביקשה להזכיר את שמה על הציון הקדוש ביום ההילולא, ויחלה בקרב ליבה שבמהרה תבוא הישועה.

לא יאמן אך כן יסופר, חודש לאחר מכן זכתה לבשר לחברותיה את המרגשת שבבשורות שאכן הגיעה זמנה והיא פגשה את הבחור שלו חיכתה ואליו קיוותה ולכך פיללה כל השנים האחרונות. ובקרוב בעז"ה היא תזכה לבנות את ביתה בחסדי ה'.

כשוך ההתרגשות לא שכחה את חברותיה שעדיין מייחלות ומתפללות על ישועתן שעדיין לא מתממש, התקשרה ל'מכון המהרא"ל מצינץ' וביקשה להוסיף על הוראת-הקבע שתהיה לסגולה עבור חברה נוספת. מיותר לציין שתוך חודש זכתה החברה לבוא בברית האירוסין בשמחה מרובה.

ראתה כי טוב, ושוב ביקשה מ'מכון המהרא"ל צינץ' זי"ע להוסיף סכום על סכומה לסגולה עבור החברה השלישית. לא עבר זמן רב וגם בבית החברה השלישית נשברה הצלחת ברוב ששון ושמחה ושירי ההודיה נשמעו עד למרחוק……

סיפורים דומים