ה"מהרא"ל צינץ" מימן לי את ה"בר מצווה" של בני

הכסף שהגיע בזמן הנכון!

ההתרגשות אצל משפחת ג. גאתה מיום ליום, יחד עם זאת גם עלתה דאגת ראש המשפחה, מה קרה? מה יום מיומיים?

אלחנן בנם הבכור והיקיר מתעתד עוד מעט לחגוג יום בר המצוה שלו, סיבה מספקת להתרגשות המשפחה הצעירה, אבל… המצב הכספי של המשפחה לא היה בכי טוב בלשון המעטה, בקושי יכלו לכלכל את ההוצאות הרגילות, כל הוצאה חריגה גררה מינוס גדול בבנק, מה גם כשאירוע גדול כזה בפתח, שחוץ מעלות האירוע עצמו יש גם הוצאות נלוות רכישת תפילין מהודרות, הלבשה ועוד.

הדאגה והמתח עורבבו יחד עם השמחה ובלבלו לגמרי את ההורים שלא ידעו מה לעשות, אך שעון החול לא הפסיקה מלכת, ברגשות מעורבים הזמינו את האולם והקייטרינג, ניצלו את הכסף המועט שנותר בכיסם להלבשת החתן, לקחו הלוואה קטנה וקנו את התפילין, ובד בבד חיפשו את הסגולה שתביא להם את הישועה הדחופה כל כך.

חבר האב פגש אותו כשפניו מביעות חרדה ודאגה, ושאלו מה קרה לך? מדוע פניך רעות היום? בלית ברירה סיפר לחבירו את העובר עליו בימים האחרונים, ההכנות הקדחתניות לקראת אירוע הבר מצוה של בנו הבכור יחד עם הארנק הריק לגמרי שאינו מסייע למצב הנוכחי, ובאנחה רבה מפטיר "איננו יודע מניין יבוא עזרי, אני צריך להרבה כסף, למי אני יכול לפנות?".

"תשמע ידידי למה שאספר בוודאי זה יועיל גם לך" נענה לו החבר, "לפני כשנה מצאתי את עצמי מפוטר מהעבודה הטובה שהיה לי, עולמי נחרב עלי, כל הקריירה שבניתי במקום העבודה ירדה לטמיון ביום אחד, חשבתי שאין תקווה, אבל בסייעתא דשמיא שמעתי על הסגולה הידועה והמועילה של הצדיק הגדול המהרא"ל צינץ שהבטיח שמי שיסייע לו להדפיס ולהפיץ את ספריו, הוא יכיר לו טובה, ויביא לו ישועה משמים, לא חשבתי פעמיים, מיד תרמתי תרומה נכבדה למכון המהרא"ל צינץ, והפלא התרחש, תוך זמן קצר קיבלתי הצעה מפתה ומפתיעה למשרה בדומה למה שהיה לי לפני כן רק עם תנאים טובים יותר", וזכיתי בזכות הסגולה למצוא עבודה חדשה  טובה ומכניסה.

"אני מציע לך אל תחכה עוד רגע אני נותן לך את המספר של המכון 08-8648989 תתקשר עכשיו תתרום סכום הגון ובוודאי תראה ישועות".

כל מי ששמע את סופו של הסיפור לא נשאר אדיש, וכך סיפר האבא: "המפנה במצבנו אירע ממקום בלתי צפוי, מנהלת החשבונות במקום עבודתה של אשתי התקשרה אליה, שאחר בדיקה חוזרת משנת המס הקודמת, התבררה שמגיע לה החזר גדול מרשויות המס בסכום של 18,000 ₪ שיכנס בחשבון למחרת יום בר המצוה, מה שאומר שיהיה כיסוי לצ'יק שינתן לבעל האולם והקייטרינג, כך עברנו את האירוע בניסי ניסים וישועה גדולה בזכות הסגולה של המהרא"ל צינץ המוכיחה את עצמה שוב ושוב".

סיפורים דומים